KONST / Litografier / Färglitografi 12837007
nr 1283 7007
Lillan Michelin
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 278/290. Motivet: ca 60x41 cm
Lillan Michelin, svensk målare och grafiker född 1947.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:20:18
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
21 okt